Powered by ZigaForm version 3.9.9.8

Keşfet

WORLD CHALLENGE CLUB 

Firmamız, globelleşen fitness, wellness ve fiziksel performans üzerine yeni antrenman modelleri geliştirmek, bunların sedanter bireyler üzerindeki etkilerini incelerken, kişilerin fiziksel performans ve sağlık düzeylerini bir üst seviyeye çıkarmak ve ülkemize bu konuda yol gösterici olmak amacıyla kurulmuştur.

Bununla beraber yeni fitness ve performans teknolojilerinin ülkemiz bünyesinde prototip olarak hazırlayarak fitness ve performans teknolojileri sektöründe ülkemize değer katmak öncelikli hedefidir.

WCC VİZYON-MİSYON

Uzun açılımı World Challenge Club olan W.C.C’nin türkçe açıklaması Dünya Meydan Okuma Kulübü’dür.

W.C.C dünya da ki fitness ve fiziksel performans sektörüne yön vermek amacıyla kurulmuştur.

World Challenge Club, dünyada i̇lk kez sağlık değerleri̇ ve fi̇zi̇ksel performans veri̇leri̇ni̇ bi̇rleşti̇ri̇p, yapay zekanın bi̇r bi̇lgi̇sayar yazılımı vasıtasıyla ki̇şi̇leri̇n antrenman ve beslenme planlamalarına yön veren bi̇r fi̇zi̇ksel performans merkezi̇di̇r. Tamamen reel veri̇ler üzeri̇nden çalışan ve %100 ki̇şi̇ye özel uygulamalar i̇le ki̇şi̇ni̇n fi̇zi̇ksel performans kıri̇terleri̇ni̇ opti̇mum düzeylere çıkarmak amacıyla çalışmalar yapan bi̇r oluşumdur.

World Challenge Club’la birlikte hem daha sağlıklı bir fiziksel yapıya hem de daha fit ve fonksiyonel bir fiziksel görünüşe sahip olacaksınız.